Nawiedzenie naszej parafii przez kopię Ikony Jasnogórskiej

 71 20191127 1790843897W dniach 19-20 listopada przeżywaliśmy uroczystość nawiedzenia naszej parafii przez kopię Ikony Jasnogórskiej. Był to wyjątkowy czas spotkania z naszą Matką i Królową. Maryję powitaliśmy razem z księdzem biskupem Grzegorzem Balcerkiem 19 listopada o godz. 17.35 na Rynku Łazarskim. W uroczystej procesji przenieśliśmy Obraz do kościoła, gdzie odbyło się uroczyste powitanie i Msza św. pod przewodnictwem ks. biskupa. O 21.00 uczestniczyliśmy w Apelu Jasnogórskim, zaś potem czuwanie prowadziła młodzież. O północy kapłani pochodzący i posługujący na przestrzeni lat w naszej parafii odprawili Mszę św. w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Przez całą noc trwało czuwanie przy Matce Najświętszej. W środę 20.00 listopada trwała modlitwa przy Obrazie Królowej Polski. Rano modliliśmy się Godzinkami ku czci Najświętszej Maryi Panny. W południe po modlitwie różańcowej została odprawiona Msza św. dla ludzi chorych i starszych z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. O godz. 16.00 odprawiona była Msza św. z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich, a po Mszy św. pożegnaliśmy Matkę Bożą. O 17.30 Obraz opuścił naszą parafię i udał się do parafii pw. św. Anny. Zapraszamy do galerii zdjęć z nawiedzenia i misji parafialnych:

Nawiedzenie: http://mbbolesna-poznan.org/index.php/template-features/nawiedzenie-parafii-przez-kopi-ikony-jasnogorskiej

Misje parafialne: http://mbbolesna-poznan.org/index.php/template-features/misje-parafialne