Wizytacja kanoniczna parafii

wizytabiskupaW dniach 5 i 6 września 2018 r. miała miejsce wizytacja kanoniczna naszej parafii przez biskupa Damiana Bryla. W środę 5 września ks. Biskup o 10.00 odprawił Mszę św. dla ogółu parafian, w tym dla osób starszych i chorych, a po Mszy św. zaprosił wszystkich na spotkanie i rozmowę do Domu Katolickiego. Po południu odbyły się spotkania z rodzicami kapłanów i sióstr zakonnych pochodzących z naszej parafii, z katechetami, z przedstawicielami wszystkich grup duszpasterskich oraz z Parafialną Radą Duszpasterską i Ekonomiczną. O 19.00 odprawił Mszę św. połączoną z udzieleniem sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. W czwartek 6 września ks. Biskup wizytował cmentarz parafialny na Górczynie, a także spotkał się kolejno ze wszystkimi kapłanami posługującymi w naszej parafii.